Lodówka do 2000 zł

Jeśli dysponujemy kwotą 1500-2000 zł, możemy już myśleć o wysokiej i dość pojemnej lodówko-zamrażarce, adekwatnej do standardowych potrzeb większości gospodarstw domowych. Możemy tu oczekiwać klasy energetycznej A+ lub A++ i sporego wachlarzu funkcji – standardem w tej klasie sprzętu zaczyna być system No Frost, automatyczne odmrażanie, powłoki antybakteryjne, system równomiernie rozprowadzający zimne powietrze we wnętrzu komory i inne przydatne opcje, pomagające zachować higienę wnętrza lodówki i długotrwałą świeżość przechowywanych w niej produktów.

Sprzęt ze średniej półki cenowej coraz częściej wyposażony jest w sterowanie elektroniczne, cyfrowy wyświetlacz i przydatną opcję alarmu otwartych drzwi, a także w nowoczesne i oszczędne oświetlenie wnętrza LED.

W niektórych modelach górnej granicy przedziału cenowego możemy znaleźć kostkarkę do lodu, ale to raczej rzadkość w tej kategorii sprzętu.

Szukajmy lodówek o niskim poziomie hałasu – poniżej 40 dB, który wprawdzie nie zagwarantuje nam bezszelestnej pracy, ale przy dobrych podzespołach stosowanych w najlepszych modelach z tej kategorii cenowej urządzenie będzie mało uciążliwe.

Wśród urządzeń do 2000 zł dominują estetyczne lodówki w modnym od dłuższego czasu srebrnym kolorze – najlepiej wybierać te z powłoką inox – oraz oczywiście białe; nieco trudniej znaleźć na rynku urządzenie z tej kategorii cenowej o mniej standardowym designie. 1500 – 2000 zł to także przedział cenowy, w którym mieszczą się najtańsze lodówki do zabudowy, reprezentujące zwykle niższą klasę energetyczną i wyposażone w mniej zaawansowane funkcje niż wolnostojące urządzenia w tej samej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*