Lodówka do 3000 zł

Lodówki mieszczące się w przedziale 2000 – 3000 zł to sprzęt wyższej klasy, po którym spodziewać się możemy pełnego zestawu funkcji w standardzie, ciekawego designu oraz cichej, oszczędnej i bezawaryjnej pracy.

Wśród licznych modeli znajdziemy już całkiem spore lodówki o wysokości nawet 2 metry i pojemności ponad 300 litrów, zwykle z osobną, pojemną komorą zamrażalnika w dolnej części. Niestety, dysponując tą kwotą musimy raczej zapomnieć o lodówce side-by-side – za sprzęt dwudrzwiowy otwierany skrzydłowo zapłacimy sporo ponad 3000 zł. Za to w górnych rejonach tej kategorii cenowej znajdują się dobrej jakości lodówki do zabudowy.

Standardem w dobrej jakości lodówkach powinna być wysoka klasa energetyczna – nie niższa niż A++, elektroniczne sterowanie, cyfrowy wyświetlacz i energooszczędne oświetlenie LED, a przede wszystkim nowoczesne funkcje: system No Frost, automatyczne odmrażanie, komory i szuflady z niezależnym sterowaniem temperatury, funkcja szybkiego mrożenia i inne. Kostkarka do lodu to raczej rzadkość w wyposażeniu urządzeń jednodrzwiowych, ale normą powinny być wysokiej jakość materiały wykończeniowe i powłoki antybakteryjne, stabilne podzespoły, niski poziom hałasu (najlepiej w granicach 38-40 dB) oraz oryginalny design – w tej kategorii cenowej panuje już spora różnorodność w zakresie estetyki – możemy swobodnie wybierać spośród urządzeń ze szczotkowanej stali, ekstrawaganckich czarnych lodówek, a nawet sprzętu zdobionego wzorami.

One thought on “Lodówka do 3000 zł

  1. Ja tam zawsze kupuję sprzęt AGD u Boscha i sobie bardzo chwalę tę firmę 🙂 Kwota 3000 zł to już naprawdę spory kapitał na zakup lodówki. Przede wszystkim mój egzemplarz Bosch KGN46AI22 urzekł mnie cichą pracą, a nienawidzę, gdy podłączony do prądu sprzęt chodzi jak traktor albo śrutownik. Na dłuższą metę szału można dostać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*