Lodówka retro

Moda na prosty, nowoczesny i minimalistyczny wystrój kuchni nie przemija, ale producenci AGD coraz częściej biorą pod uwagę również potrzeby miłośników bardziej przytulnych wnętrz. Dotyczy to nie tylko drobnych sprzętów kuchennych, ale także podstawowego wyposażenia – kuchenek, zmywarek i lodówek.

Wśród tych ostatnich furorę robią przede wszystkim lodówki w stylu lat 50-tych i 60-tych, które są dostępne we wszystkich kolorach tęczy i w rozmaitych wzorach, pozwalają więc stworzyć dowolną aranżację w klimacie dawnych lat: od klasycznej elegancji przez domową przytulność po szalony pop art.

Takie wysokiej klasy lodówki, łączące w sobie zaawansowaną technologię z wysmakowanym designem w swojej ofercie mają między innymi tacy producenci jak Smeg, Ardo czy Gorenje. Dzięki nim fani stylowych aranżacji nie muszą już chodzić na kompromisy, starając się dopasować nowoczesne, ale funkcjonalne i oszczędne urządzenia do kuchni w zupełnie odmiennym stylu.

Alternatywą dla lodówki wolnostojącej w tworzeniu aranżacji retro jest lodówka do zabudowy. Jest to dość kosztowna opcja, wymagająca szczegółowego zaplanowania pod kątem aranżacji i montażu, ale jej zaletą jest możliwość zaprojektowania wystroju kuchni zgodnie z naszymi upodobaniami bez rezygnacji z nawet najbardziej zaawansowanych funkcji i udogodnień, takich jak rozwiązanie side by side, system No Frost czy funkcja szybkiego ochładzania. Takie profesjonalne rozwiązanie umożliwi urządzenie wnętrza nawet miłośnikom rustykalnego stylu kuchni „jak u babci”.

One thought on “Lodówka retro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*