Lodówka z kostkarką

Idealnie uformowane kostki lodu dostępne w każdej chwili, bez uciążliwego zalewania wodą foremek czy woreczków i żmudnego oczekiwania na zamrożenie to wielkie ułatwienie dla każdego miłośnika zimnych napojów. Lodówkę z kostkarką do lodu docenimy zwłaszcza w upalne lato oraz na domowych imprezach, na których serwujemy drinki.

Kostkarka do lodu nie jest oczywiście standardowym wyposażeniem lodówek – znajdziemy ją w tych najbardziej nowoczesnych i rozbudowanych modelach, najczęściej lodówkach typu side by side. Urządzenie wymaga z reguły podłączenia do źródła bieżącej wody. Nie musimy martwić się o jej twardość i jakość – lodówka z kostkarką wyposażona jest w dobrej jakości filtr, który niestety należy regularnie wymieniać (jeśli woda jest bardzo twarda, nawet co pół roku).

Większość lodówek wymaga przystosowania kuchni pod kątem osobnego podłączenia do sieci wodociągowej, ale istnieją już nowoczesne modele pozwalające na pobieranie wody z wewnętrznego zbiornika czy nawet z większej plastikowej butelki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*